YEAHRBA obsahuje yeahdinečný mix bylin, které dokáží zvýšit tvůj fyzický i mentální výkon a bojovat proti stresu.

Je stimulant s téměř až magickými vlastnostmi. Nejenže dodává energii, ale dokáže rozjasnit mysl, nastartovat kreativitu, zvýšit spalování tuků a pomáhat s psychicky náročnou prací i s tvrdým tréninkem.

Podporuje krevní oběh, povzbuzuje mozkovou činnost, posiluje schopnost soustředění i při působícím stresu, přispívá ke zlepšení paměti a pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 

Je označován jako rostlina dlouhověkosti. Zlepšuje cirkulaci krve a dovede výrazně podpořit imunitní systém. Působí antioxidačně, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá s metabolismem. Vyvolává pozitivní náladu a má antidepresivní účinky.

Je silný antioxidant a přírodní antidepresivum. Přináší zdraví a dlouhověkost. Díky svým protibakteriálním a antivirovým účinkům posiluje imunitu. Je využíván jako povzbuzující prostředek s mírně zahřívacím efektem. U žen působí jako pomocník při silné menstruaci.

Neboli "zlatý kořen" zvyšuje odolnost organismu v psychicky náročném období, dodává energii, pročišťuje organismus, pomáhá při nízkém tlaku, chrání srdce, játra a zvyšuje sexuální aktivitu.

Je silný adaptogen, který je zdrojem fytoestrogenu, posiluje fyzickou i psychickou vitalitu, zrychluje hojení ran a regenerační procesy, stimuluje libido u mužů i žen, může zvyšovat plodnost u mužů, zmírňovat příznaky menopauzy a PMS.

Zlepšuje psychickou kondici, zmírňuje deprese a úzkosti, zvyšuje libido a plodnost, zvyšuje růst svalové hmoty, urychluje regeneraci, snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu.

Podporuje krevní oběh, povzbuzuje mozkovou činnost, posiluje schopnost soustředění i při působícím stresu, přispívá ke zlepšení paměti a pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 

Svez se na vlně yeeeaaahrby a objev yeahdinečné účinky na tvůj organismus.

KUP SI YEAHRBU ONLINE AŽ DOMŮ

Jak to všechno začalo?

Práce obchodního zástupce pro celou republiku, hodiny za volantem, příprava na závody v kulturistice. Ve dvě hodiny odpoledne přicházela únava jako na běžícím páse. Z toho přece musí být cesta ven! Káva? Jak rychle její účinek naskočí, tak i rychle odejde. Energy drink? Stačí, že pijeme z plastů, pít plasty už bychom nemuseli. Cesmína paraguayská? Co že to?

Kouzlo yerba maté jsem objevil před třemi lety a od té doby se nezastavil nejen v jeho konzumaci, ale zejména vylepšování.
Všechny ty hodiny a hodiny nad scyeahnce based články a testováním bylin z různých koutů světa vedly k jedinému – vytvořit nápoj přinášející dlouhotrvající energii, dobrou náladu a ničím nerušenou koncentraci.
A to v praktickém balení dostupném pro všechny, kteří chtějí překonávat každodenní překážky i dosud nesplněné cíle s komunitou, co jasně říká: YEAHDU NA 100% PŘÍRODNÍ ENERGII!
Filip Donée
Vicemistr světa v naturální kulturistice
& zakladatel YEAHRBA
Následuj proud energie na @yeahrba