YEAHRBA obsahuje yeahdinečný mix bylin, které dokáží zvýšit tvůj fyzický i mentální výkon a bojovat proti stresu.

Je stimulant s téměř až magickými vlastnostmi. Nejenže dodává energii, ale dokáže rozjasnit mysl, nastartovat kreativitu, zvýšit spalování tuků a pomáhat s psychicky náročnou prací i s tvrdým tréninkem.

Podporuje krevní oběh, povzbuzuje mozkovou činnost, posiluje schopnost soustředění i při působícím stresu, přispívá ke zlepšení paměti a pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 

Damiána je známá jako magická bylinka pro své schopnosti uvolňovat stres a přinášet duševní pohodu. Podporuje sexuální zdraví a pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy.
Dále harmonizuje mentální
a kognitivní aktivity.

Sibiřský ženšen, nebo-li Eleuterokok přispívá k duševní a fyzické síle,
je antioxidantem užitečným při podpoře imunitní obrany. Uplatňuje se při udržení respiračního zdraví
a svěžího dýchání. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krevní tlak.

Ořechy ze střední afriky jsou známé po celém světě jako jako velmi silný stimulant obnovující vitalitu, mající afrodisiakálně stimulující účinek srovnatelný s užíváním koky, zahánějící pocit hladu a bolest.

Zlepšuje psychickou kondici, zmírňuje deprese a úzkosti, zvyšuje libido a plodnost, zvyšuje růst svalové hmoty, urychluje regeneraci, snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu.

Svez se na vlně yeeeaaahrby a objev yeahdinečné účinky na tvůj organismus.

KUP SI YEAHRBU ONLINE AŽ DOMŮ

Jak to všechno začalo?

Práce obchodního zástupce pro celou republiku, hodiny za volantem, příprava na závody v kulturistice. Ve dvě hodiny odpoledne přicházela únava jako na běžícím páse. Z toho přece musí být cesta ven! Káva? Jak rychle její účinek naskočí, tak i rychle odejde. Energy drink? Stačí, že pijeme z plastů, pít plasty už bychom nemuseli. Cesmína paraguayská? Co že to?

Kouzlo yerba maté jsem objevil před třemi lety a od té doby se nezastavil nejen v jeho konzumaci, ale zejména vylepšování.
Všechny ty hodiny a hodiny nad scyeahnce based články a testováním bylin z různých koutů světa vedly k jedinému – vytvořit nápoj přinášející dlouhotrvající energii, dobrou náladu a ničím nerušenou koncentraci.
A to v praktickém balení dostupném pro všechny, kteří chtějí překonávat každodenní překážky i dosud nesplněné cíle s komunitou, co jasně říká: YEAHDU NA 100% PŘÍRODNÍ ENERGII!
Filip Donée
Zakladatel YEAHRBA
Následuj proud energie na @yeahrba