YEAHRBA - jedinečná kombinace yerba maté s bylinnými stimulanty pro dlouhotrvající energii a harmonizaci celého těla. Bez chemie. Bez výčitek.

Svez se na vlně yeeeaaahrby a objev jedinečné účinky na tvůj organismus.

KUP SI YEAHRBU ONLINE AŽ DOMŮ

Jak to všechno začalo?

Práce obchodního zástupce pro celou republiku, hodiny za volantem, příprava na závody v kulturistice. Ve dvě hodiny odpoledne přicházela únava jako na běžícím páse. Z toho přece musí být cesta ven! Káva? Jak rychle její účinek naskočí, tak i rychle odejde. Energy drink? Stačí, že pijeme z plastů, pít plasty už bychom nemuseli. Cesmína paraguayská? Co že to?

Kouzlo yerba maté jsem objevil před třemi lety a od té doby se nezastavil nejen v jeho konzumaci, ale zejména vylepšování.
Všechny ty hodiny a hodiny nad scyeahnce based články a testováním bylin z různých koutů světa vedly k jedinému – vytvořit nápoj přinášející dlouhotrvající energii, dobrou náladu a ničím nerušenou koncentraci.
A to v praktickém balení dostupném pro všechny, kteří chtějí překonávat každodenní překážky i dosud nesplněné cíle s komunitou, co jasně říká: YEAHDU NA 100% PŘÍRODNÍ ENERGII!
Filip Donée
Zakladatel YEAHRBA
Následuj proud energie na @yeahrba