Jak to všechno začalo?

Práce obchodního zástupce a s tím spojené dlouhé hodiny za volantem, k tomu příprava na závody v kulturistice. Ve dvě odpoledne přicházela únava. Z toho přece musí být cesta ven! Káva? Její účinek zmizí stejně rychle, jako naskočil. Energy drink? Z plastů už vyrábíme kdeco, nemusíme je i pít. Cesmína paraguayská? Co že to?

Kouzlo yerba maté jsem objevil v roce 2019. Dostal jsem jej tehdy ještě v klasické sypané verzi od svého sponzora v přípravě na závody. Od té doby jsem se v jeho pití nezastavil a energii mi dodává dodnes.
Ale jak vyřešit situaci, když jsem na cestách a nemám možnost si yerbu připravit? Tak ve mně vznikla myšlenka, vytvořit nadupané maté, v praktickém balení, dostupné kdykoliv! Hodiny a hodiny strávené čtením scyeahnce based článků a testováním bylin z různých koutů světa vedlo k jedinému – vytvořit energy drink nové generace.

Takový, který přinese dlouhotrvající energii, dobrou náladu a ničím nerušenou koncentraci. To vše bez chemie. A bez výčitek. A přesně tak vznikla YEAHRBA!
Ochutnej YEAHRBU a poznej její magické účinky na vlastní kůži. Staň se jedním z těch, kdo může říct, že ho pohání 100% PŘÍRODNÍ ENERGYEAH!

Filip Donée
Zakladatel YEAHRBA

0
Váš košík je prázdný